طراحی اف ۱۶ با مقیاس ۱ به ۷

طراحی اف ۱۶ با مقیاس ۱ به ۷

دسته بندی: - - -

قیمت: رایگان

تعداد نمایش: 614 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۰ دی ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۲۶ دی ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

رایگان – خرید

فایل طراحی اف ۱۶ با مقیاس ۱ به ۷ ، طراحی شده توسط نرم افزار طراحی AutoCAD ،که شامل فایل های زیر در فایل دانلود شده توسط شما می باشد:

جنرال داینامیکس اف-۱۶ فایتینگ فالکن (به انگلیسی: General Dynamics F-16 Fighting Falcon)، به معنای شاهین مبارز، جت جنگندهٔ چندمنظورهٔ تک‌موتورهٔ مافوق صوت است که شرکت جنرال داینامیکس به سفارش دولت ایالات متحده آمریکا در دههٔ ۱۹۷۰ طراحی کرد. اولین پرواز این هواپیما در سال ۱۹۷۴ انجام شده و چهار سال بعد وارد فعالیت رسمی در ارتش آمریکا شد. از سال ۱۹۹۳ در پی فروش شرکت هواپیمایی جنرال داینامیکس به شرکت لاکهید این هواپیما در لاکهید مارتین تولید می‌شود. این هواپیما چندکارگی بالایی داشته و قابلیت اجرای مأموریت‌های مختلف هوابه‌هوا، هوابه‌زمین و شناسایی را دارد.

طرح آماده برش لیزر میباشد.

111

فایل های طراحی با پسوند DXF ،پسوند طراحی نرم افزار AutoCAD 

فایل طراحی با پسوند step ، پسوند طراحی برای استفاده در نرم افزار های دیگر

فایل طراحی با پسوند SLDPRT ، پسوند طراحی نرم افزار solidworks

 ۸تصویر رندر شده از طراحی

طراحی اف ۱۶ با مقیاس ۱ به ۷ توسط نرم افزار AutoCAD طراحی شده است ، و با فرمت های مختلف دیگر برای استفاده در نرم افزار های دیگر ذخیره شده است.

*این فایل رایگان میباشد ولی به یاد داشته باشید که برای دانلود آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید زیرا لینک دانلود به ایمل شما فرستاده خواهد شد   و در ضمن به یاد داشته باشد که لینک دانلود تنها برای زمان محدودی قابل استفاده می باشد پس لطفا بلا فاصله نسبت به دانلود فایل خود اقدام نمایید

حجم تقریبی فایل دانلود شده ۲۵  مگابایت میباشد

پیشنهادی: نقشه اف ۱۶ مدل

پاسخ دهید